מרכז הזמנות
 
03-9666613
תשלום בזמן האספקה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיל מצדה בע"מ
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

איך נתאים גריל דקור למזגן?

 
 
במדינה כמו שלנו, מזגן הוא אמצעי משמעותי ואפילו הכרחי בכל מבנה, בית או חלל בשל התנאים הקיצוניים ששוררים בעונת הקיץ וגם בימות החורף. יחד עם זאת, קיימת חשיבות גבוהה גם לנראות ולחזות של המזגן ולצורה בה הוא מתכתב עם שאר העיצוב בחלל בו הוא מותקן.
יצרני מזגנים עושים רבות על מנת לשפר את המראה של המזגן, שיצליח להשתלב עם החלל ויראה דקורטיבי למשעי. היום בכל בחירה שלנו במזגן יש לבחון בקפידה, מלבד הכוח שלו, גם את הצורה שלו, הגודל, הגוון וגם את המראה של פתח יציאת האוויר. כדי להפוך את הפתח לעיצובי יותר, אפשר להתקין במזגן גריל דקור (דקורטיבי) למזגן.
 
 

מה מטרתו של גריל למזגן?

 
גריל דקור למזגן יהיה מורכב מסולמות דקיקים שדומים לתריסים דקים. פתח מזגן שהוא פעור לגמרי עשוי להראות מאוד גס וגם לחשוף את כל הרכיבים הפנימיים שאותם מכיל המזגן, זאת לעומת תריס עדין ודקורטיבי שהמראה שלו הרבה יותר עדין ונעים לעין ויציאת האוויר דרכו הופכת להיות הרבה יותר מלטפת ושקטה.
תוספת של גריל למזגן למזגן תשיג למעשה שתי מטרות במקביל – האחת היא הסתרה של החלל הפנימי של המזגן על ידי פתח עיצובי ואסתטי שנראה מאוד יפה כלפי חוץ, והשנייה היא משב רוח הרבה יותר אלגנטי לכל החלל. כיום ניתן לבחור גרילי דקור מעוצבים, אפשר לבחור את הצבע הרצוי, הגודל ואפילו את הזווית שאותה נעדיף.
 

סוגים שונים של גרילי דקור למזגן

 
בימינו, ניתן למצוא גריל דקור למזגן בצורות שונות כמו, גריל בצורה מרובעת או גריל עם דפנות מעוגלות יותר, גריל עם מספר של שלבים או גריל עם שני שלבים בלבד, ארוכים או קצרים ועוד מנעד סוגים וצורות שמאפשרים שילוב אידיאלי עם הטון העיצובי ששולט בחלל.
לרוב גרילי למזגן יתמקמו לצד גופי התאורה שמאירים את החלל ולכן חשוב שיתכתבו עם התאורה, שכן תהיה לזה השפעה משמעותית על כל עיצוב החלל. לא פעם אנשים מרגישים שאין להם מושג באיזה גריל לבחור, כזה שיתאים לחלל הספציפי שלהם, היום ניתן להתייעץ עם מעצבים ואנשים שמומחים בהתקנה של מזגנים וגריל דקור שישמחו לתרום מניסיונם ויסייעו לכם בהתאמה איכותית של הגריל למזגן ולחלל המעוצב.
 

אז איך נתאים אותו למזגן?

 
בחירת גריל מזגן איכותי ישפיע רבות לא רק על עיצוב הבית אלה גם על תפקוד המזגן. כמו כן, גריל צריך להתאים לגודל המזגן, לעוצמתו ולכמות החללים שאליהם הוא אמור להגיע. בנוסף, גריל צריך להתאים למידות החלל ולא להיות בולט מדי ועם זאת שיהיה נוכח במראה שלו ובתרומה שלו לחלל מעוצב. את הגרילים כדאי לבחור גם בהתאם לגוון השורר בחלל ובהתאם לכמות הפריטים שהוא מכיל. בחירה נוספת היא בהתאם לחומרי גלם מהם עשוי הגריל, גריל מפלסטיק או מאלומיניום, גרילים שמגיעים עם כנפיים וניתנים לכוונון ולסגירה ועוד. כל בחירה והתאמה של גריל דקור למזגן תעשה בסיוע של איש מקצוע שזאת מומחיותו.

 
גריל דקור
 

תוספת שמוסיפה לחלל

 
כל גריל דקור למזגן יעניק תוספת עיצובית שתשדרג את החלל ותקנה לו מראה הרבה יותר יוקרתי ואיכותי. גריל דקור למזגן יאפשר גם לכל אחד בחלל ליהנות ממשבי רוח נעימים ושקטים ללא רעשי רקע. כמו כן, הגריל גם יסייע לתפקודו התקין של המזגן וימנע חדירה של לכלוך ואבק. בשורה תחתונה, יהיה הרבה יותר נעים להימצא בחלל בו יש גריל דקור למזגן שמסייע בשחרור של האוויר הקר או החם אל תוך החדר בצורה מבוקרת ומתונה.
 
חייגו 03-9666613 לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי ממומחה.