מרכז הזמנות
 
03-9666613
תשלום בזמן האספקה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיל מצדה בע"מ
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

התקנת סלוט נסתר

 
 
מי שכבר התקין בביתו סלוט נסתר למזגן, בטח התרגל מהר מאוד לשאלות האורחים: "למה יש לכם חריצים בקיר...?". האמת היא שאי אפשר להאשים אותם על השאלה. שני חריצים הם לא משהו שנהוג בדרך כלל לראות בקירות, אבל במקרה הזה? יש לכך סיבה טובה מאוד!

החריצים הם הפתחים בקיר שדרכם יוצא האוויר, והם בעצם העדות היחידה לכך שיש שם מזגן. לא סתם קוראים לו סלוט נסתר. כל מערכת המזגן סמויה מן העין ומוסתרת מאחורי קיר הגבס. ועכשיו רק נשאר להבין למה יותר ויותר אנשים, כולל מעצבי פנים, בוחרים דווקא בהתקנת תריס סלוט למזגן.
 
 

תריס סלוט למזגן הפתרון המושלם למי שמשקיע בעיצוב

 
הבחירה בהתקנת סלוט נסתר מגיעה בראש ובראשונה ממקום עיצובי. זה נכון בעיקר אצל אנשים שמחפשים ואוהבים את המראה המינימליסטי. במילים אחרות: כמה שפחות אלמנטים בחלל ועיצוב הרמוני עד כמה שאפשר. השימוש בסלוט נסתר חוסך את הצורך בתריסים ובגרילים, ששוברים את המראה האחיד של הקיר או התקרה.
 

חריץ אחד? שניים? שלושה?

 
שאלה טובה, אבל האמת היא שאין לה תשובה חד משמעית. סלוט נסתר אפשר לקבל עם חריץ אחד, עם שני חריצים וגם עם שלושה. אין עדיפות ברורה לאחת משלוש האופציות. התייעצות עם צוות המומחים של פיל מצדה תוכל לפתור לכם את ההתלבטות, כי הם ידעו להסתכל על התמונה המלאה: האסתטיקה, הפונקציונליות ומה שביניהם. בהתאם לכך, ימליצו לכם על כמות החריצים המתאימה והנכונה לחלל. יש החלטות שעדיף להשאיר לבעלי מקצוע.
 

להתקנת סלוט נסתר דרוש מומחה גבס

 
התקנת תריס סלוט למזגן נסתר בקיר או בתקרה דורשת מיומנות רבה בעבודה עם גבס. לא כל איש מקצוע יוכל לתת מענה, בגלל המורכבות שבהתאמת מבנה הגבס לחריצי הסלוט. הדיוק חשוב מאוד, ופה המומחיות של מתקין הגבס עומדת למבחן. שילוב הסלוט במבנה הגבס מתבצע עוד בשלב התכנון, מכיוון שיש לחשוב על שני האלמנטים כיחידה אחת. עליהם להתאים זה לזה כמו כפפה ליד.
 

התייעצו עם המומחים של פיל מצדה

 
מתקינים במבנה מזגן מיני-מרכזי? זה הזמן לחשוב על סלוט נסתר ולקבל החלטות מכל הבחינות: המיקום הנכון בקיר או בתקרה, כמות החריצים הרצויה והמידות המדויקות. בזכות הליווי המקצועי של צוות פיל מצדה, תוכלו להישאר עם ראש שקט ולדעת שבחרתם נכון!
 
חייגו 03-9666613 לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי ממומחה.