מרכז הזמנות
 
03-9666613
תשלום בזמן האספקה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיל מצדה בע"מ
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

תריסים למזגן

 
 
תריסים למזגן ממלאים שני תפקידים חשובים במערכת המיזוג כולה. הראשון הוא כיסוי פתח המזגן שבקיר או בתקרה בצורה אסתטית. תפקידם השני הוא לאפשר ויסות נוח של כיוון האוויר לנקודה ספציפית בחלל – או לחלופין בצורה אחידה יחסית ברחבי החלל כולו.
 
 

יש שני סוגים עיקריים של תריסים למזגן:

 
  • תריס דקור – אם כבר מתקינים תריס בפתח המזגן המיני-מרכזי, שיהיה תריס דקור. גם העיצוב הכי בסיסי שלו משתלב בצורה נעימה והרמונית עם הקיר. אפשר להסיט את שלבי התריסים, וכך למקד את זרימת האוויר לאזור מסוים בחדר. תריסי דקור עשויים מאלומיניום או מפלסטיק, כשהאלומיניום הוא חומר הגלם המועדף בעיקר בגלל העמידות והנראות.

  • סלוט נסתר – באופציה הזו התריס כולו מוסתר מאחורי קיר הגבס, וזה מה שרואים מבחוץ: שניים או שלושה חריצים בקיר (ולפעמים גם חריץ אחד בלבד). כך המראה האחיד של הקיר או התקרה נשמר בצורה מקסימלית, בלי "הפרעות", למעט החריצים העדינים והאסתטיים.
 

מה משותף לשני סוגי התריסים?

 
כמו שבטח כבר הבנתם "בין השורות", שניהם מספקים פתרון מצוין ברמה העיצובית. גם מעצבי פנים, שמתכננים חלל עם שפה עיצובית ברורה ואחידה, הולכים על אחת משתי האופציות האלו.

 
תריסים למזגן
 

תריסים למזגן בהתאמה אישית

 
אתם תוכלו להתאים תירס למזגן בצורה מושלמת לחלל הפרטי שלכם – מרמת המידות עד רמת הגוון וחומר הגלם. תוכלו לבחור בין פלסטיק לאלומיניום, בין צבע לבן לכסף, ובין רוחב כזה או אחר. לא בטוחים מה עדיף? המומחים של פיל מצדה בע"מ כאן בשבילכם.
 

תריס למזגן? גריל? גם וגם

 
תריסים למזגן נקראים גם גרילים למזגן, וזו הסיבה: הפסים שמותקנים לכל אורכם מזכירים בעצם רשת של מנגל. למה אנחנו מספרים לכם את זה? לא כדי לעשת לכם תיאבון... כשמשוחחים עם אנשי מקצוע, אף פעם לא מזיק להכיר את השפה המקצועית. כך, כשיציעו לכם גריל מסוים, תדעו שבעצם מתכוונים לתריס – ובדיוק בשביל זה באתם!
 

התייעצו עם המומחים של פיל מצדה

 
החדשות הטובות הן שאינכם צריכים להבין יותר מדי בתריס למזגן. אחד המומחים שלנו ידע להמליץ לכם על התריס המתאים ביותר לפי כמה קריטריונים: סוג המזגן שמותקן או יותקן במבנה, סוג החלל (חדר שינה? סלון? בית עסק?), גודל החלל, עיצוב החלל וכמובן התקציב שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את הפתרון הנכון וליהנות מראש שקט באמת.
 
חייגו 03-9666613 לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי ממומחה.